Technické pokyny

TECHNICKÉ POKYNY

Stravovanie: Počas prechodu sa každý účastník stravuje z vlastných zásob. Teplú stravu je možné kúpiť v miestnych reštauráciách v Telgárte, na Čertovici, Magurke a na  Donovaloch. Za poplatok sa dá občerstviť aj v útulni Andrejcová.

 Počas prechodu si turisti môžu každé ráno objednať nákup základných potravín u služby organizačného štábu.  Je potrebný plynový alebo liehový varič. Variť je možné aj pri táborových ohňoch  v kotlíkoch  a to v Priehybe, Čertovici, Magurke  a  Hrivkove.

Oblečenie: Turistické oblečenie do každého počasia.

Nocľah: Na Prednom sedle, v  Priehybe, Čertovici, Magurke, Hrivkove sa spí   vo vlastných stanoch a spacích vakoch.. Možnosť ubytovania  v chatách a v súkromí je  na Čertovici, v chate M.R.Štefánika pod Ďumbierom,  na Chopku v  Kamennej chate,  v turistickej útulni pod Chabencom, v penzióne na  Magurke, Donovaloch  a  na Španej Doline v Klopačke a súkromí.

Prevoz vlastného výstroja: Prevoz batožiny je zabezpečený  z jednej do druhej táborovej  základne nákladným vozidlom. Batožina musí byť označená menom alebo registračným číslom.     

Prevoz turistov: unavení a zranení turisti sa môžu do ďalšieho tábora previesť autobusom na vlastné náklady.

Súťaže: V táborovej základni v Priehybe sa o 16. hod. sa uskutočnia rôzne zábavné súťaže pre veľkých aj malých (hod polenom, lukostreľba, ...).

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk